Aktualności

Pomagamy i chronimy

Data publikacji 13.03.2023

Sejneńscy policjanci pomogli 47-letniemu bezdomnemu mężczyźnie znaleźć schronienie. Zwracamy się z apelem o to, aby nikt nie był obojętny na potrzeby drugiego człowieka, zwłaszcza w przypadku niskich temperatur. Zainteresowanie losem drugiego człowieka może przyczynić się do uratowania czyjegoś zdrowia, a nawet życia. Pamiętajmy, że czasami wystarczy tylko jeden telefon, który może zmienić wszystko!

W ubiegły piątek sejneńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że do urzędu miasta przyszedł bezdomny, nieporadny życiowo mężczyzna. Policjanci ze względu na niską temperaturę, brak adresu zamieszkania oraz konkretnej osoby, która mogłaby się nim zaopiekować przewieźli mężczyznę do Domu dla Osób Bezdomnych. Tam mężczyzna otrzymał bezpieczne schronienie.

Zwracamy się z apelem o to, aby nikt z nas nie pozostawał obojętny na potrzeby drugiego człowieka, zwłaszcza w przypadku niskich temperatur. Zainteresowanie losem drugiego człowieka może przyczynić się do uratowania czyjegoś zdrowia, a nawet życia. Pamiętajmy, że czasami wystarczy tylko jeden telefon, który może zmienić wszystko!

Powrót na górę strony