Nożownik z Puńska zatrzymany - Aktualności - KPP Sejny

Aktualności

Nożownik z Puńska zatrzymany

Data publikacji 08.05.2018

Policjanci z Posterunku Policji w Puńsku zatrzymali mężczyznę, który w minioną niedzielę, przed jednym z lokali, ranił pięć młodych osób. Okazał się nim 21-letni obywatel Litwy. Podejrzany usłyszał już zarzuty uszkodzenia ciała i narażenia pokrzywdzonych na niebezpieczeństwo utraty życia, do których się przyznał. Dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Posterunku Policji w Puńsku, w minioną niedzielę tuż przed godziną 2.00, otrzymali zgłoszenie o nożowniku przed jednym z lokali w Puńsku. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna bez uzasadnionego powodu, zaatakował nożem kilku mężczyzn. Mundurowi natychmiast udali się w rejon lokalu, gdzie zatrzymali podejrzanego mężczyznę, którym okazał się obywatel Litwy. Funkcjonariusze zabezpieczyli również leżący przy drodze nóż, którym prawdopodobnie 21-latek ranił swoje ofiary. W wyniku zdarzenia pięciu młodych mężczyzn trafiło do szpitala, a podejrzany do policyjnego aresztu. 

Wczoraj 21-latek usłyszał zarzuty spowodowania obrażeń ciała młodych mężczyzn i narażenia ich na niebezpieczeństwo utraty życia. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.